با گارمين سبک و راحت راه برويد...

 

ساعت ورزشي گارمين با نام Forerunner 645 Music فضاي کافي براي ذخيره‌ي 500 آهنگ را در خود دارد.

 

 احتمالا کاري که اين روزها تمايل به انجام آن داريد رفتن به پياده‌روي يا دويدن در حال گوش دادن به موسيقي است، اما نه با گوشي‌هاي چند ميليوني؛ زيرا آن‌ها بسيار بزرگ و سنگين هستند. در اين شرايط است که يک ساعت ورزشي کارآمد با قابليت پخش موسيقي و پشتيباني از هدست‌ بلوتوث حسابي به کارتان مي‌آيد. ساعت گارمين فوررانر 645 همان چيزي است که به دنبال آن هستيد. اين ساعت قابليت ذخيره‌سازي تا 500 آهنگ را در خود جاي داده است.

 

قاب زيباي فولادي اين ساعت حتي خريداران مشکل‌پسند را هيجان‌زده مي‌کند. اين براي اولين بار است که گارمين در ساعت‌هاي سري فوررانر از قاب با جنس فولاد استفاده مي‌کند. طبق مشخصات اعلام‌شده از سوي گارمين، باتري اين محصول عملکرد خوبي از خود بر جاي مي‌گذارد و تنها با يک بار شارژ براي هفت روز قابل استفاده است؛ البته در حالت استفاده از GPS نمي‌توانيد بيش از پنج ساعت روي باتري آن حساب کنيد.

 

محصولات گارمين هميشه از کيفيت ساخت بالايي برخوردار بوده‌اند، در حدي که سال‌ها براي خريداران کار مي‌کنند؛ از اين‌رو تعجبي ندارد که محصول جديد فوررانر 645 نيز اندازه و وزن معقول هميشگي در محصولات گارمين را به ارث برده است. اين محصول در مقايسه با نمونه‌هاي پيشين باريک‌تر و سبک‌تر شده است و قاب فولادي آن بدون هيچ اغراقي آن را از ديگر ابزار‌هاي پوشيدني هم‌رده‌ي خود يک سر و گردن بالاتر قرار مي‌دهد.

 

ساعت گارمين فوررانر 645 با بند‌هايي به رنگ مشکي و قرمز آلبالويي در دسترس خريداران مي باشد.