گارمين از ساعت هوشمند ويوواکتيو 3 موزيک

با امکان ذخيره سازي موسيقي رونمايي کرد

جديدترين ساعت هوشمند گارمين به نام ويواکتيو ? موزيک با قابليت ذخيره‌سازي موسيقي به شما امکان مي‌دهد تا بدون نياز به گوشي هوشمند آهنگ‌هاي دلخواه خود را بشنويد.

 

گارمين از ساعت هوشمند جديد جي‌پي‌اس ويواکتيو ? موزيک (V?voactive 3 Music) با امکان ذخيره‌سازي موسيقي رونمايي کرد. اين ساعت هوشمند که از قابليت ذخيره‌سازي حداکثر ??? آهنگ برخوردار است، به کاربران امکان مي‌دهد تا در حين انجام ورزش از آهنگ‌هاي مورد علاقه‌ي خود لذت ببرند. کاربران با استفاده از نرم‌افزار گارمين اکسپرس مي‌توانند به انتقال موسيقي از روي کامپيوتر خود بپردازند و سپس براي شنيدن آهنگ‌هاي مورد علاقه‌ي خود از طريق هدفون مجهز به بلوتوث، آن‌ها را در فهرست پخش قرار دهند. کاربران همچنين مي‌توانند از طريق فروشگاه کانکت آي‌کيو، اپليکيشن سرويس‌هاي موسيقي را دانلود و سپس به‌منظور شنيدن آفلاين و بدون تبليغات، فهرست‌هاي پخش سفارشي خود را با ساعت همگام‌سازي کنند.

دن بارتل، نائب رئيس بخش فروش جهاني مصرف‌کنندگان گارمين مي‌گويد:

موسيقي مي‌تواند عنصري انگيزه‌بخش در هر ورزش يا فعاليتي باشد و ما از اينکه امکان گوش دادن به موسيقي را بدون نياز به گوشي و به صورت مستقيم از روي مچ دست در اختيار مشتريانمان قرار مي‌دهيم، هيجان‌زده هستيم. همچنين شما مي‌توانيد با گارمين پي، کيف پول خود را نيز در خانه جا بگذاريد و راحت‌تر از هميشه براي بيرون رفتن حاضر شويد.

علاوه بر اين، ويواکتيو ? موزيک از روي مچ دست اقدام به اندازه‌گيري ضربان قلب مي‌کند و به صورت پيش‌فرض بيش از ?? اپليکيشن ورزشي را در اختيار کاربر قرار مي‌دهد؛ در نتيجه مي‌توانيد انتخاب کنيد که چگونه مي‌خواهيد به تناسب اندام دست پيدا کنيد. جي‌پي‌اس داخلي نيز به کاربران امکان مي‌دهد تا به صورت دقيق فعاليت‌هاي بيرون از خانه‌ي خود را ثبت کنند.

قابليت‌هاي ساعت هوشمند ويواکتيو ? موزيک به شرح زير است:

·         دانلود راحت حداکثر ??? آهنگ روي ساعت و اتصال به هدفون بلوتوث (به‌صورت جداگانه فروخته مي‌شود) و شنيدن موسيقي بدون نياز به گوشي.

·         سرويس پرداخت غير تماسي گارمين پي به شما امکان مي‌دهد تا پرداخت‌هاي خود را به‌وسيله‌ي ساعت به‌آسودگي انجام دهيد؛ در نتيجه مي‌توانيد با خيال راحت پول نقد و کارت‌هاي اعتباري خود را در خانه جا بگذاريد.

·         امکان سفارشي‌سازي با هزاران واچ فيس رايگان و دسترسي به اپليکيشن‌هاي متنوع از طريق فروشگاه کانکت آي‌کيو.

·         بيش از ?? اپليکيشن ورزشي از پيش‌بارگذاري‌شده از جمله يوگا، دو، شنا و تمرينات قدرتي و امکان بهره‌گيري از تمرينات ورزشي از پيش‌بارگذاري‌شده يا ساخت و دانلود تمرينات سفارشي.

·         کنترل سطح تناسب اندام با حداکثر اکسيژن مصرفي (VO2 max) و تخمين سن بدن (فيتنس) و همچنين نظارت بر نحوه‌ي مديريت استرس.

·         حداکثر ? روز عمر باتري در حالت ساعت هوشمند و ? ساعت در حالت جي‌پي‌اس و موسيقي

ويواکتيو ? موزيک به همراه بند ?? ميلي‌متري سيليکون مشکي استاندارد با قابليت جداسازي سريع و با قيمت ???.?? دلار عرضه مي‌شود. بندهاي جانبي نيز به صورت جداگانه در اندازه‌هاي مختلف موجود است و با قيمت ??.?? دلار به فروش مي‌رسند.